Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da admin banuje bezobrazne ''igrace''

3 posters

Ići dole

da admin banuje bezobrazne ''igrace'' Empty da admin banuje bezobrazne ''igrace''

Počalji  Anakonda 1/3/2010, 15:09

Sinoc sam igrala sa 065,i pri rezultatu 106-106 mene je izbacuo net,sto se cesto desava zadnjih nedelju dana,nije hteo da nastavimo partiju.Mislim da je bedna kukavica i necovek pogotovu sto ni meni a ni njemu ta pobeda nije bila bitna,zato sto smo bili medju prvih 10.Kad sam ga javno prozvala on se pacenik odjavio.Molila bih admina da partije gde igrac koji vodi u partiji,a biva izbacen od neta a ciji protivnik ne zeli da nastavi partiju,pobedu pripise igracu koji je bio u prednosti,jer mislim da nije fer da se takvim igracima pripise poraz.htela bih da pohvalim SLAVKU i MILKU,da su jajo fer igraci,uvek su me prihvatale kad me je net izbacio,iako sam ja vodila!!!POZZ

Anakonda
Stalni posetliac
Stalni posetliac

Broj komentara : 27
Join date : 27.11.2009
Mjesto : Donji Milanovac

Nazad na vrh Ići dole

da admin banuje bezobrazne ''igrace'' Empty Re: da admin banuje bezobrazne ''igrace''

Počalji  Admin 1/3/2010, 19:33

Postoji tu jedan problem. Nemoguće je ustanoviti kome je puknula veza a ko je to namerno uradio, jer pre ili kasnije neki igrači bi shvatili da je dovoljno da izcupaju kabl iz modema/rutera i tako ne bi izgubili ni jednu partiju jer im je uvek "puknula" veza. Pošto je to nemoguće pouzdano detektovati nemam pametniju ideju kako bi se moglo resiti.

Sto se tice banovanja takvih igraca to je ipak preterano, ban sluzi samo u extremnim slicajevima kada neko pravi velike probleme a ovde bi se mnogo toga moglo resiti izbegavanjem takvih igraca pa bi vremenom shvatili da nece imati sa kime da igraju ako nastave sa tom praksom.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

da admin banuje bezobrazne ''igrace'' Empty Re: da admin banuje bezobrazne ''igrace''

Počalji  Anakonda 1/3/2010, 22:11

mislim da je logicno da igrac u vodjstvu sigurno nije iscupao kabal iz modema....

Anakonda
Stalni posetliac
Stalni posetliac

Broj komentara : 27
Join date : 27.11.2009
Mjesto : Donji Milanovac

Nazad na vrh Ići dole

da admin banuje bezobrazne ''igrace'' Empty Re: da admin banuje bezobrazne ''igrace''

Počalji  Marie 1/3/2010, 23:26

Ali, u tvom slucaju, rezultat je bio neresen, koliko sam shvatila. Jednostavno, izbegavaj takve igrace koji to praktikuju, ipak mislim da je vise nas koji smo fer. Ovaj tvoj predlog opet ne bi odgovarao onima koji bi se nasli u sledecoj situaciji: ja vodim sa 5 poena razlike, meni pukne net i ja dobijem pobedu. Ti, kao moj protivnik bi me veoma lako mogla stici, ali je pobeda ipak upisana meni. U svakom slucaju, uvek oni ne-fer igraci nadju neku semu i rupu u pravilniku. Zato ih izbegavaj, pa neka igraju sa sebi ravnima. U svakom slucaju, dopada mi se sto se jos neko trudi i daje predloge na ovom forumu, tako da imas sve pohvale od mene Smile bar da nas je vise takvih cheers
Marie
Marie
Stalni posetliac
Stalni posetliac

Broj komentara : 38
Join date : 10.01.2010
Age : 42
Mjesto : U srcu Backe :)

Nazad na vrh Ići dole

da admin banuje bezobrazne ''igrace'' Empty Re: da admin banuje bezobrazne ''igrace''

Počalji  Anakonda 2/3/2010, 15:13

hvala! lol!

Anakonda
Stalni posetliac
Stalni posetliac

Broj komentara : 27
Join date : 27.11.2009
Mjesto : Donji Milanovac

Nazad na vrh Ići dole

da admin banuje bezobrazne ''igrace'' Empty Re: da admin banuje bezobrazne ''igrace''

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu