Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija

2 posters

Ići dole

Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija Empty Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija

Počalji  kale 14/11/2010, 23:25

Mislim da nije posteno da neki sa 20 odigranih partija budu medju prvih 20,dok igraci koji vise igraju i imaju preko 100 partija mesecno ne mogu da dobiju besplatan kredit.Smanjimo malo faktor srece.

kale
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 3
Join date : 15.07.2010
Age : 42
Mjesto : Zemun Polje

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija Empty Re: Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija

Počalji  Admin 15/11/2010, 21:45

Čuo sam već taj predlog od par igrača...
U suštini, da, ima to logike, samo još ne znam na koliko da podignem broj partija koje se moraju odigrati da bi se ušlo na vrh rang liste.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija Empty Re: Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija

Počalji  kale 25/11/2010, 10:57

Mozda je 50 partija mnogo,ali 30 je bas minimum minimuma,jer to je u proseku jedna partija dnevno.Razumem ja da ima ljudi koji imaju obaveza i rade,i ja sam jedan od njih,ali tih 30 svako moze da odigra u toku meseca.Narocito jer sad dolazi zimski period i ljudi ce verovatno vise vremena provoditi u kuci.

kale
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 3
Join date : 15.07.2010
Age : 42
Mjesto : Zemun Polje

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija Empty Re: Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija

Počalji  Admin 28/11/2010, 14:32

Razmišljao sam do sada, malo pogledao kako sto je stvari sa partijama i ipak ne bih menjao dosadašnje pravilo.
Naime, jedan veliki broj igrača igra redovno svaki mesec ali nema 100+ partija i mislim da ne bi bilo uredu da ih automatski smestim na dno rang liste. Tih 10 partija (koje su dosadašnji prag) sam postavio da u rang lisru ne bi ulazili novi igrači koji odigraju 5-6 partija i više ih nema, a ne bi bilo dobro kažnjavati igrače koji su stalno tu.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija Empty Re: Predlog za pomeranje minimuma sa 10 na 50 partija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu