Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza?

4 posters

Ići dole

Da li želite da se skrati vreme za koje igrač mora da odigra potez?

Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? I_vote_lcap45%Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? I_vote_rcap 45% 
[ 5 ]
Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? I_vote_lcap55%Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? I_vote_rcap 55% 
[ 6 ]
 
Ukupno Glasova : 11
 
 

Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? Empty Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza?

Počalji  Admin 25/11/2009, 13:32

Jedan broj igrača mi se žali da žele da se vreme između 2 poteza za koje se mora baciti karta treba smanjiti. Trenutno vreme za potez iznosi 60 sekundi
Oni to opavdavaju time što neki igrači namerno otežu partiju i tako nerviraju protivnika, dok druga strana to ne želi zato što vole da dok igraju u isto vreme i chatuju sa nekim. Predlažem da glasamo pa ćemo videti ko ima većinu i bude li većina značajna da izvršimo potrebnu ispravku.
Upitnik za glasanje nalazi se gore iznad teksta. Obeležite kružić u liniji sa odgovorom Da, želim ili Ne, ne želim i kliknite na dugme Glasaj.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? Empty Re: Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza?

Počalji  Marie 10/1/2010, 22:23

Ja hocu i da igram i da pricam istovremeno, odgovara mi 60sec. Tako je zanimljivije, bar meni Very Happy
Marie
Marie
Stalni posetliac
Stalni posetliac

Broj komentara : 38
Join date : 10.01.2010
Age : 42
Mjesto : U srcu Backe :)

Nazad na vrh Ići dole

Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? Empty Re: Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza?

Počalji  Anakonda 12/3/2010, 17:09

Ja sam za da se skrati vreme izmedju dva poteza.Ko zeli da cetuje moze to da uradi izmedju partija a uostalom postoji facebook,msn i skype za dopisivanje.Ovo se svodi na pisanje ne samo punih vec i praznih karata i tu ne dobiju partiju dobri igraci nego srecni.POZZ

Anakonda
Stalni posetliac
Stalni posetliac

Broj komentara : 27
Join date : 27.11.2009
Mjesto : Donji Milanovac

Nazad na vrh Ići dole

Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? Empty Re: Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza?

Počalji  Prokletinja 29/3/2010, 22:10

Ne vidim potrebu skracivanja vremena. Ako se ukine da nagradne bodove dobijaju najbolji sa liste, vec oni koji imaju najvise odigranih partija, onda ne da nece pisati karte nego ce igrati makar i izgubili Very Happy

I sve ce pitati ima li jos..

Ipak je pobeda moralnog karaktera, a ne nagradnog (gde nagrade u ovu krizu?!)
Prokletinja
Prokletinja
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 7
Join date : 18.03.2010
Age : 45
Mjesto : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza? Empty Re: Da li je potrebno skratiti vreme igračima između 2 poteza?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu