Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2?

2 posters

Ići dole

Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2? Empty Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2?

Počalji  Admin 5/3/2012, 23:04

Poštovani igrači,

koliko vidim danas ste se dogovorili da me zamolite da se ograniči broj nickova koje možete otvoriti na 2 po računaru. To bi značilo da jedna porodica može da otvori najviše dva nicka. Ja vama postavljam pitanje, šta bi se time postiglo? Koji je tačno razlog da uopšte tražite tako nešto?

Nemojte zaboraviti da je nekada mogao da se otvori samo jedan nick, i tada se dešavalo da tri igrača iz iste kuće žele da igraju. Dolazilo je do problema kada jedan ukućanin igra dobro a drugi mu kvare prosek igara i tako i pored dobre igre, nikako ne uspeva da se plasira među prvih 20 i tako gubi šansu za osvajanje besplatnih kredita.
Neću se zadovoljiti sebičnim odgovorom onih koji igraju jedini u porodici, pa ih se takvo stanje ne tiče, jer svi treba da imaju iste mogućnosti da bi igra bila fer.

Kao i u životu, sve nije uvek pravedno, vi ste ti koji određuju i kreiraju atmosferu u tabliću, jer vi ste ti koji igraju. Kada niko ne bi varao, nikakva pravila ne bi ni morala da postoje, a šta god da se uvede, na kraju pojedinci nađu način da to okrenu na štetu drugih.

Ja Vas pozivam da se priključite diskusiji sa svojim predlozima, pa ćemo videti šta ćemo dalje uraditi.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2? Empty Re: Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2?

Počalji  gagi.72 6/3/2012, 22:07

moje misljenje je da treba ostaviti samo jedan nik......sta ce meni 2-3 nika.....osim ako ne planiram da laziram kao neki

gagi.72
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 3
Join date : 06.03.2012
Age : 51
Mjesto : Zaječar

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2? Empty Re: Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2?

Počalji  Admin 6/3/2012, 22:50

gagi.72 ::moje misljenje je da treba ostaviti samo jedan nik......sta ce meni 2-3 nika.....osim ako ne planiram da laziram kao neki

Kao što rekoh, neki kako kažeš lažiraju a neki imaju više ukućana koji bi želeli da igraju. Čak i da se ograniči broj nickova na 1, već vidim sledeći problem, šta sa onima koji imaju 2 računara kući? Takvih igrača ima i to ne baš mali broj.

A drugo, reci ti meni, šta tačno ti igrači rade sa više nickova, na koji način lažiraju?
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2? Empty Re: Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2?

Počalji  gagi.72 7/3/2012, 01:49

zato sto ja igram i kad mi ide i kad mi neide a masa ovih ovde sa po par nikova biraju kad ce sa kojim da igraju........kad im ide igraju s jednim a kad neide igraju sa drugim nikom.........cuvaju svoje poene i to je valjda sada jasno......i kakva je to lista kad aktivnih igraca ima malo a na kraju meseca je rang lista sa preko 300 igraca.........zato ja kazem jedan nik a one kojih ima vise kod kuce nek se dogovore kad ce ko igrati......uostalom ja sam novi ovde i ima puno starijih koji treba da odluce u dogovoru sa tobom kako i sta.......a vidim da nikog i neinteresuje da nesto o tome kaze......

gagi.72
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 3
Join date : 06.03.2012
Age : 51
Mjesto : Zaječar

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2? Empty Re: Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2?

Počalji  gagi.72 8/3/2012, 00:53

koliko je zanimljiva tema niko nije hteo nista ni da kaze .....jer svima odgovara ovako............trebam lepo da ulogujem i lap top i komp sa skrivenim ip (barem zato postoje gomila programa) adresama i da nagomilam jednog dana 200 partija pa da vidimo onda sta je igra .........ali sve to nema veze sa realnoscu kao i ovo ovde............bitno je zezati se i upoznavati nove ljude a onaj kome je bitno da bude prvi,neka mu.....

gagi.72
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 3
Join date : 06.03.2012
Age : 51
Mjesto : Zaječar

Nazad na vrh Ići dole

Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2? Empty Re: Da li je moguće ograničiti broj nickova na 2?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu