Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju

3 posters

Ići dole

Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju Empty Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju

Počalji  miro 24/3/2010, 20:51

Moje misljenje je da ove opcije sluze samo da bi se zloupotrebljavale a ne da imaju svoju svrhu za koju ih je administrator i namjenijo.Iz iskustva smo vidjeli da tu opciju koriste samo oni igraci kojima je mnogo stalo do pozicije koju ce imati na rang listi,pa su stalno zauzeti,jer cekaju igrace koji su slabo rangirani,nove igrace ili cak one igrace koji mjenjaju nik da bi tim novim nikom poklanjali partije.Na tablicu nema nas previse,iako se nismo vidjeli znamo se odlicno i to nas moze samo da iritira i da nas ostane jos manje u igri, umjesto da se sirimo i svaki dan da nas je vise.Ako neko kaze da tu opciju koristi da bi sa nekim pricao i kada mu nije do igre,to je neistina,da neupotrbim grublje rijeci,tada moze da toga pozove na igru da sa njim pricao koliko hoce,a ako nece da se to boduje nemora odigrati ni jedan potez,jedino mora kliknuti na da da pi produzio vrijeme svom sagovorniku.
Opcija prekidam partiju nema apsolutno nikavu svrhu,bolje bi bilo da je to PREDAJEM PARTIJU,jer ja i onako ako kliknem na x prekidam partiju a sta se stim poztize (nista).niti gubim partiju i samo mogu da nerviram protivnika,pa da ga ponovo prozovem i da nastavim partiju kao da nista nije bilo.To isto se desava ako namjerno ne ispostujem vrijeme koje je dozvoljeno za potez.
U zelji da se ova igra odrzi jos dugo,sam vam ovo i napisao.Veliki pozdrav

miro
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 2
Join date : 26.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju Empty Re: Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju

Počalji  Marie 28/3/2010, 21:21

Meni se nije desavalo da neko namerno prekida partiju, ali moguce je da ima i takvih igraca. Ako ih i ima, s njima nakon izvesnog vremena niko nece ni hteti da igra. No, neka admin odluci o tome.
Sto se tice opcije zauzet igrac, ona nije losa kada se ne bi zloupotrebljavala, meni licno ponekad odgovara da je upotrebim na 5 minuta kako bih nesto obavila, a da ne bih morala nanovo da se logujem. Pa mozda ne bi bilo lose da se ta usluga vremenski ogranici, npr. da mozes biti zauzet 5-10 min. Ako nisi aktivan duze od tih nekih 10 min. da server sam izbaci
Marie
Marie
Stalni posetliac
Stalni posetliac

Broj komentara : 38
Join date : 10.01.2010
Age : 42
Mjesto : U srcu Backe :)

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju Empty Re: Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju

Počalji  Prokletinja 29/3/2010, 22:07

Prekini partiju ima svrhe, u smislu da MORAM da odem od kompa i ne mogu da nastavim igru u narednih pola sata-par sati. Zat ima vremena do kraja dana tj do 23h.

Sto se tice opcije zauzet igrac, pa ja je koristim iskljucivo kad sam zaista zauzet. Sto se tice zloupotrebe ove funkcije, pa to je lako. Ukinuti nagradne bodove, i nek pobeda bude iskljucivo moralne prirode Smile

A Nagradne bodove dodeljivati onima koji imaju najvise odigranih partija (a ne najboljim igracima). Na taj nacin se sprecava ciljanje pozicije na rang listi u svrhu dobiti. A oni koji igraju po milion partija, pa i treba im dati neki gratis Smile Mi sto ne igramo toliko, ebga.. Ne postoji resenje kojim su svi zadovoljni.

E sad, ako ce neko i pored toga da zloupotrebljava status zauzet kako bi popravio svoj skor na rang listi (a bez koristi).. pa svi ce znati, a njemu pozicija i nece biti tako slatka ako je na prevaru a nema nagrade. ..... ili gresim? Smile
Prokletinja
Prokletinja
Novajlija
Novajlija

Broj komentara : 7
Join date : 18.03.2010
Age : 45
Mjesto : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju Empty Re: Ukidanje opcije zauzet igrac i opcije prekini partiju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu