Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izmene u igri koje se pripremaju

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 7/7/2013, 13:25

Dragi igraci,

trenutno imam malo vremena da se pozabavim igrom i ugradim vase predloge za poboljsanje.

Za novu verziju pripremam sledece:

      - Skracenje vremena u okviru koga se mora odigrati potez. (bilo je dosta primedbi da je 60 sekundi previse vremena izmedju 2 poteza, tako da sam to vreme skratio na 15 sekundi. Probao sam igrati i cini mi se da vremena ima taman toliko da se moze razmisliti o sledecem potezu,ali ostaje malo vremena za namestanje i slicne aktivnosti.

      - Ispravka greske zbog koje se desavalo da igrac ne odigra potez u zadatom vremenu i partija ostane vecno  zaglavljena

      - Partije ce se igrati dok jedan od igraca ne osvoji 101 bod, a ne kao do sada dok neko od igraca ne predje 101 bod i ne pobacaju se sve karte iz zapocetog stiha

- Ispravke sitnih gresaka primecenih u prethodnoj verziji

      - U novoj verziji trebalo bi da se poboljsa mesanje karata

E sad dolazimo do poslednje tacke a to je mesanje karata. Posto ima puno primedbi na mesanje, a ja zelim da se ovaj "problem" prevazidje, objasnicu vam kako program trenutno radi, da bih dobio vasu sugestiju. Ovo radim iz razloga sto ne vidim da postoji ikakava logicka greska u dosadasnjem mesanju karata, ali mozda neko ima bolju ideju.

Karte se trenutno mesaju ovako:
Zamislite da na jednoj tabli upisete imena svih karata po rednim brojevima i to sledecim redom:
r. br    ime karte
1.       2-srce
2.       2-karo
3.       2-tref
4.       2-pik
5.       3-srce
6.       3-karo
7.       3-tref
8.       3-pik
9.       4-srce
10.     4-karo
11.     4-tref
12.     4-pik
...
i tako dok se ne ispisu sve karte iz spila. Sada racunar nasumicno izabede jedan od rednih brojeva npr. redni broj 4 sto je 2-pik, brise tu kartu sa prve table i upise je na novu rablu pod rednim brojem 1. 2-pik. Racunar ce ponovo nasumicno izabrati jedan redni broj npr. redni broj 7 sto je 3-tref, obrisace tu kartu sa spiska na prvoj tabli i upisati je na drugoj tabli pod rednim brojem 2. 3-tref.
Dakle sada ce mo na drugoj tabli imati sledece karte:
1. 2-pik
2. 3-tref

Ovaj postupak se vrsi dok god postoji ijedna karta na tabli 1, i tako ce se sve karte sa table 1 prepisati nasumicnim redom na tablu 2. Posle ovoga racunar ce ponoviti isti postupak, samo sto ce sada da brise jednu po jednu kartu sa table 2 i da je upisuje na tablu 1, takodje kao i malopre nasumicnim redom. I karte su pomesane. Pri svakom sledecem deljenju sa table 1 se redom uzimaju karte i dele po 6 svakom igracu.

Ja verujem da u ovom postupku nema greske, ali bih voleo da cujem vase predloge gde postoji popust u ovoj logici? Nadam se vasim odgovorima.

Pozdrav!
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomen 7/7/2013, 21:05

Mladene, sv što si napisao je u svakom slučaju znatno poboljšanje. Čestitamogućnost da vizuelno unaprediš, napr. prikaz tabli. Pozdrav i još jednom izražavam zadovoljstvo. PS. hteo sam da "batalim", ali ada ću nastaviti da igram

etomen
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 8/7/2013, 16:19

dzidzibau >da metne brojac karata da znamo cije su karte.....

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty 1234567

Počalji  61 8/7/2013, 17:07

PODRZAVAM IZMENE MADA JE TO TREBALO DAVNO URADITI ALI OTOM POTOM STO JE REKAO ETOMENE MALO JE FALILO DA PREKINEM DA IGRAM ALI SAD NASTAVLJAM I DALJE INACE OVO JE STVARNO LEPA ZABAVA RAZONODA DRUZENJE DA NIJE OVOG TABLICA NE BI UPZNAO DOSTA DOBRIH I DRAGIH OSOBA VELI9KI POZDRAV I PODRZAVAM SVE STO GOD URADIS U VEZI IGRE U SVAKOM SLUCAJU BICE INTERTESANTNIJE POZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZIVIO

61
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  sanela 9/7/2013, 01:02

ja bih stavio 8 min po igracu .... moze zazvoniti tel naprimer zato je bolje 8 min za celu partiju nego 15 sek ... inace meni je svejedno

sanela
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 9/7/2013, 18:57

sanela ::ja bih stavio 8 min po igracu .... moze zazvoniti tel naprimer zato je bolje 8 min za celu partiju nego 15 sek   ...  inace meni je svejedno

Kada igraču istekne vreme za potez, ne gubi automatski partiju već njegovog protivnika pita da li želi da je nastavi. Kada imate telefon i sl. protivnik moze da vas sačeka i nema problema a u koliko ne zeli da čeka, partija će se prekinuti i zapamtiti kao da ju je prekinuo igrač kome je isteklo vreme za potez. Ovakvu partiju u svakom trenutku kasnije možete nastaviti. Naravno vreme od 15s se može promeniti ako je previše kratko.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 9/7/2013, 22:52

Otkada misliš da startuješ sa novim pravilima?

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 10/7/2013, 18:56

etomene ::Otkada misliš da startuješ sa novim pravilima?

Ne mogu da kažem tačan datum ali mogu da kažem da će biti uskoro.
Hoću da ispravim i prepravim što više toga, da vas ne mučim tako što ću svaki dan izbaciti novu igru sa prepravkama. Jednom broju igraca predstavlja problem jer ne znaju da instaliraju igru i onda česte izmene prouzrokuju probleme.


Poslednji put izmenio Admin dana 10/7/2013, 19:04, izmenio ukupno 2 puta
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Izmena bodovanja

Počalji  Admin 10/7/2013, 18:58

IZMENA NAČINA BODOVANJA

Dobio sam novi predlog da se izmeni način bodovanja.
Da li ste za izmene ovog tipa i ukoliko jeste, predložite kako da se boduju dobijene i izgubljene partije?
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 11/7/2013, 02:04

Bodovanje?! Jednostavno: koliko jedan dobije, toliko drugi izgubi, bez obzira na mesto u redosledu

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 11/7/2013, 02:17

Malo sam gledao prethodna mišljenja, zaisti ti koji su neprekidno "zauzeti" treba ili da se isključe iz igre ili eliminišu za sva vremena. Pa, nije ovo prvenstvo sveta, nego razbibriga. Oni igraju samo kad oni pozovu, što nije ravnopravno. Neko ih je nazvao voajeri, ali ako ti se ne igra ili nemaš vremena, šta ćeš onda u tabliću "zauzet"?! Možeš li to sprečiti: ili si tu i igraš ili nisi tu!

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Marija_M 11/7/2013, 13:22

Bodovanje obavezno promjeniti, jer igrac koji je pri vrhu tabele nema interes da igra sa lose plasiranim igracem, izgubi li partiju izgubice mnogo bodova a ako pobjedi dobice jako malo.

Marija_M
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  sanela 11/7/2013, 16:53

kada je bilo 2 poena pobeda -1 poraz trazili smo promenu a sada bi da to vratimo na isto...... treba ograniciti na 2 nika po kompu mesecno ..

sanela
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 11/7/2013, 21:29

Mladene ja sam za hitnu promenu načina bodovanja jel ovaj je katastrofa nikad se nezna koliko dobiješ a koliko gubiš bodova a predlažem da novi način bodovanja bude kao i na fudbalu znači 3 boda za pobedu plus i 1 bod za izgubljenu partiju minus takože uvedi i brojače tabli da se zna ko je koliko tabli imao jel ima primedbi da se nevodi tačno a takođe treba uvesti i brojač odnesenih karata jel sada kada se igra do 101 i sa 3 na karte može se dobiti partija i poželjno bi bilo da igrač u svako doba zna koliko ima odesenih karata.što se tiče ograničenja vremena za potez i 15 sekundi je mnogo ali je manje od 60 i to treba uvesti na 15 sekundi veliki pozdrav i želja za uspeh i saradnju ćao igrači promene su fenomenalne a jedino neće odgovarati onima koji mućkaju hahahah dosta više zauzetosti biranja igrača nameštanja sad kad dobiješ 3 boda za pobedu biće ti svejedno sa kome igraš i nećeš biti zauzet izuzev kad moraš pozdrav svima

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 11/7/2013, 21:47

predlažem a to sam zaboravio da napomenem kad ja delim protivnik treba da igra prrvi a ne kao što je do sada bilo --ja delim --ja igram prvi --to je protiv pravila igre tablića

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 11/7/2013, 23:23

MLADENE napravi da se boduje 3 boda za pobedu 1 bod gubiš za izgubljenu partiju a to što se određenaa osoba protivi da je već bilo slično bodovanje pa to verovatno neodgovara osobama koji su non stop zauzeti i koji igraju samo sa određenim igračima sa kojima mogu da manipulišu --najpoštenije je da se dobije 3 boda za pobedu i skine bod za poraz tada svaki igrač zna koliko dobija i koliko gubi pa neće imati povod da bude zauzet i čeka svoje ljude da nameštaju partije,već će igrati i sa onim koji je poslednji i sa onim koji je prvi jel gubi i dobija iste bodove.Sada pomenuti igrač neigra sa onim koji je loše plasiran jel gubi mnogo bodova a dobija  malo to je omaložavanje i ako bude 3 bod pobeda bod poraz da vidiš kako neće biti zauzet i kako će poštovati sve igrače i one u vrhu i one na začelju zato mislim da je ovaj način najbolji i najpošteniji.pitaj ostale igrače pa ćeš videti da se alažu sa ovim predlogom pozdrav svima a pogotovo tebi što si nas obradovao ovim izmenama da sa voljom budemo prisutni na ovom tabliću a ujedno ti predlažem da ukineš prvih 20 i dodeliš nagradu prvim 10 a petorici igrača koji imaju preko 100 partija dodeliš nagradu.
Takođe ja ovo govorim u svoje ime mislimda je cena dnevnog igranja premala,znam da nepokrivaš troškove održavanja servera sa tim uplatama pa ti predlažem u svoje ime da duplo podigneš cenu  a onaj koji je pravi zaljubljenik u tablić shvatiće to i ta cena neće biti previsoka sigurno

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 12/7/2013, 01:13

Mladene imam jedan predlog----postoji li mogučnost da se na serveru namesti da ko želi igrati u parovima da sam izabere para a protivnik svog pa da se igra i u parovima i to se posebno boduje  na posebnoj rang listi možda bi i to bilo zanimljivo jel se na ovom tabliću ljudi već dugo poznaju i znaju kako ko igra  pa da i to probamo ako postoji mogućnost  molim te odgovori mi pozdrav

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  sanela 12/7/2013, 11:03

mladene a sta cemo sa onima kojima sa jednim nikom dobijaju sve redom a sa drugim nikom gube skoro sve partije a pritom prave kombinaciju sa istim koji isto tako na jedan gubi na drugi dobija ..... a meni bodovanje nije bitno kakvo ce bti

sanela
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 12/7/2013, 11:34

Mladene
OVAKO-kao što sam već prdložio POBEDA +3 boda IZGUBLJENA -1 bod
e sad nemožeš svima udovoljiti neki kažu ja odigram 30 partija  i budem medju prvih 20 a drugi odigraju 200 i budu medju  poslednjima ---REŠENJE--POBEDA +3 IZGUBLJENA -1
PRIMER
Ograničiti minimum 100 odigranih partija za ulazak medju prvih 20 ,kako- ovako oni koji odigraju 100 partija ŠTO JE I PROSEK NAPRIMER REALNO pobede oko 70  a izgube oko 30 što znači  odigraO SI 100 PARTIJA POBEDIO 70 PO 3 BODA ZA PARTIJU UKUPNO 210 BODOVA --IZGUBI SI 30 -MINUS 30 BODOVA IMAŠ UKUPNO180 BODOVA
ukida se nagrada prvih 20 besplato  i daje se sledeće nagrade
prvih 5 najbolje plasiranih igrača igrača koji su odigrali do 100 partija dobija nagradu ostalih 15 igrača koji su odigrali preko 100 partija dobijaju nagradu --tako su svi zadovoljni ukupan broj bodova sa odigranih 100 partija je skoro isti kao i onih sa odigranih 200 i niko nema pravo da kaže to nije u redu ako neko odigra 200 partija pa i 300 treba ga nagraditi a ne samo one sa 30-40 zato dati samo 5 nagradi onima koji odigraju do 100 partija a ostalih 15 nagrada dati onima sa preko 100 ili 200-300 odigranih

100 partija-prosek 70 pobeda -210 bodova -  30 boda na izgubljene jednako ukupno osvojenih 180 bodova

200 partija prosek 100 pobeda -300 bodova 100 izgubljenih minus 100 bodova ukupno osvojenih 200 bodova

ovaj prosek je tačan i važi samo ako prihvatiš način bodovanja kao u fudbalu koji je najstariji sport znači bodovanje +3 boda pobeda - bod izgubljena čista matematika i najpoštenija onaj ko hoće da igra za ceo mesec normalno je da odigra u proseku najmanje 3 partije dnevno to je 100 partija mesečno a ko igra više partija i njega nagraditi znači prvih 5 igrača sa odigranih 100 partija dobija nagradu  i ostalih 15  sa odigranihpreko 100-200-300 partija dobija nagradu ukupno 20 nagrada i svi zadovoljni i oni sa manj i oni sa više odigranih pa nek biraju koliko će igrati

MISLIM DA JE PREDLOG ODLIČAN PA RAZMISLI SVI ĆE BITI ZADOVOLJNI I ONI SA 100 I ONI SA 300 PARTIJA a oni koji nemaju 100 partija ne ulaze u konkurenciju za prvih 5 nagrada ako neće jel 3 partije tablića dnevno nije ni gubljenje vremena  ni zavisnost ni lenčarenje  POZDRAV

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 12/7/2013, 11:48

mladene poruka za SANELU samo da ga zamolim da bar on nepriča i ne predlaže broj nikova i da ga podsetim SANELA-DJURIĆ-VINARIJA PALIĆ-ATOMRAV- KALETINAC- i da ne nabrajam više nikove pod kojima on igra i mislim da on najmanje ima pravo da traži i spominje ograničavanje broja nikova kada ih upravo on ima najviše

Sanela ili kaletinac ili djurić atomrav i neznam više kako da te upišem bolje učestvuj u reševanju poboljšanja igre i budi fer i dozvoli i onima koji imaju 200-300 odigranih da dobiju tih 300 dinara nemoraš uvek ti.......... pa uplati i ti poneki put pomogni Mladenu da bar podmiri održavanje servera nije ti valda stalo za 300 dinara a koliko vidim jeste ali šta je to za tebe 3 fotografije i uplatiš Mladenu

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty 1234567

Počalji  61 12/7/2013, 19:23

MLADENE U POTPUNOSTI PODRZAVAM MISU NS U VEZI BODOVANJA I NJEGOVOG PREDLOGA SVE MU JE NA MESTU KAO DA JE MENE PITAO ALI I OSTALI IGRACI KAD PROCITAJU BICE IM JASNO DA NE BI DUZIO POSTO JE MISA SVE REKAO JA LICNO SVE ODOBRAVAM JEDINO NE ODOBRAVAM STO JE REKAO DA POVECA CENA UPLATE I TO DUPLO ?????? ZASTO ?????> MI KOJI REDOVNO PLACAMO I IGRAMO IZ RAZONODE ZADOVOLJSTVA I OPUSTANJA TRWEBA DA PLACAM NEKOM KREDIT KOJI ODIGRA 31 PARTIJU I TO KORISTI " OPET SIROTINJA PLACA NECIJE RACUNEKI OVDE NISU UPLATILI GODINU DVE DANA A MOZDA I VISE { TO SU ZA MENE PARAZITI } CEKAM I DRUGE KOMENTARE I JOS NESTO DA NE BUDE TO POSTO SMO JA I MISA DOBRI DRUGOVI DA NE ISPADNE DA GA ZBOG TOGA PODRZAVAM U VEZI PREDLOGA ZA BODOVANJE ALI ZNAM DA CE BITI KOMENTARA MLADENE POSLUSAJ MISIN PREDLOG I VIDECES DA CE BITI ZANIMLJIVIJE I OPUSTENIJE VELIKI POZDRAV MLADENU A I OSTALIM IGRACIMA

61
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 12/7/2013, 19:58

hvala igraču 61 na podršci mog predloga i smatram da to nije napisao radi toga što smo dobri već radi odličnog predloga i to je realno što se cene tiče druže ako bude mladen uveo moj predlog ssistema bodovanja neče tada biti 5-6 nikova po igraču jel je limit za osvajanje nagrade najmanje 100 odigranih partija a ko ima 2 ili 3 nika morao bi da odigra najmanje 300 partija mesečno a to njima nije u interesu već samo bednih 300 dinara zato druže ni tebi ni meni niti ikome to neznači mnogo ako si zaljubljenik u ovu igru NEMA DŽABE NI KOD BABE ali ako bude ovaj sistem bodovanja neće više biti uvek isti igrači medju prvih 20 jel ti koji su medju prvih 20 odugraju mesečno 50-60 partija i dobiju nagradu--zato najmanje 100 odigrqnih partija pa da se vidi --neće tada ni miša ni sanela ni slavica ni grga ni dzidzibau dobijati nagradu jel su oni navikli da odigraju 30-40 i uključe taster zauzetosti i neigraju više --e bogami sad ako hoće da budu medju prvih 20 nek odigraju najmanje 100 partija i to samo prvih 5 koji imaju 100 partija dobijaju nagradu --ostalih 15 nagrada dobijaju igrači sa 200-300 partija

priznaćeš i sam moj druže da 9 dinara uplate je mizerija i ti to znaš i neće ti biti žao ako se cena i poveća ako znaš da se igra pošteno i da nagradu dobiju oni koji su igrali a ne oni koji su nameštali da budu medju prvima radi 300 dinara mesečno.ali nisam ja vlasnik igre i ne odlučujem ja već sam uzeo sebi slobodu pošto smatram da je država demokratska iskažem svoje mišljenje slobodno i javno a da zato nesnosim posledice i da me pojedinci kojima je teško dati 300 dinara mesečno prozivaju pri tom nemislim na tebe već na one koji će se prepoznati

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomen 12/7/2013, 21:42

e, to ti je upravo primer o kome sam već pisao. Voajeri. Neće niko da igra samnom, jer imam malo bodova, a njemu će verovatno kuća izgoreti, pa će zbog toga da izgubi puno bodova. Zato, Mladene, pobednika nagradi sa +5, gubitnik dobija -5

etomen
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 12/7/2013, 22:44

Pročitao sam sve što ste pisali pa ću ukratko odgovoriti.
Što se tiče igre u parovima, mislim da je to malo prevelik zalogaj  pošto ne znam kako bih rešio sledeći problem.
Prvo kako će ta partija uopšte početi. Jedan igrač hoće da igra u parovima i pozove drugog. Ovaj  možda hoće a možda i neće. Čak i kad hoće njih dvoje udju u igru i sta sad, gde su ostala dvojica? Zatim kad nekako i započnte partiju ta ako nekog igrača blokira, izbaci ili izadje sam... Mislim da je jako zanimljivo ali gotovo neizvodljivo.


Što se tiče druge teme, načina bodovanja, definitivno sam prelomio da ga menjam. E sad ostaje mi nejasno zbog čeja je bolje npr da se za pobedu dobija 3 boda a za poraz 1 bod od resenja da se npr za pobedu dobija 1 i za poraz 1 bod? Meni je potpuno jednako lako da realizujem i jedan i drugi način, samo je pitanje koji je bolji?

Takođe. dodao bih da je možda dobra ideja da se digne limit broja odigranih partija da bi se moglo biti u vrhu rang liste, jer pretpostavljam da igrači sa više nickova ne bi postizali da toliko odigraju. Ali se sa druge strane plašim velikog broja lažnih partija baš da bi se postigao taj limit.


Poslednji izmenio Admin dana 12/7/2013, 22:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 12/7/2013, 22:46

Takođe neko je spomenuo šta sa onim igračima koji na jednom nicku poklanjaju partije. Ima li neko konkretan predlog kako bi se to moglo rešiti, osim dosadašnjeg načina kada server detektuje očita nameštanja? Jedino ne prihvatam odgovor 1 računar 1 nick, jer to ne rešava ništa pošto veliki broj igrača ima više računara.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu