Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izmene u tablicu 17.02.2012

Ići dole

Izmene u tablicu 17.02.2012 Empty Izmene u tablicu 17.02.2012

Počalji  Admin 17/2/2012, 23:11

Poštovani igrači, poslednja verzija igre uvela je neke novine i nadam se rešila neke od primećenih problema:

   -  trebalo bi da više nije moguće da vas blokira igrac kome je puknula veza u pola partije a vi ga večno čekate da se vrati, da bi se partija prekinula

   -  otklonjena je jedna sistemska greška zbog koje se dešavalo da vam u pola partije neki drugi igrač pošalje poziv za igru i tako vam prekine prethodnu partiju

   -  trebalo bi da se sada sve prekinute partije mogu nastaviti, bez izuzetka

   -  uvedeno je novo pravilo po kome ne možete više odbijati nastavak partije zato što vam odgovara prekinuta partija iz razloga što vam se na kraju dana dodeljuju poeni. Ne morate se više plašiti prekinuti partiju ukoliko iz nekog razloga nije uredu, jer od danas ukoliko vaš protivnik odbija da nastavite takvu partiju, bodovi će se upisati igraču koji želi da igra.
Šta ovo znači? Ako ja imam prekinutu partiju sa nekim igračem, i on me pozove da završimo partiju, i ja ga odbijem, bez obzira što je možda on bio prekinuo partiju, na kraju dana bodovi će ići njemu, zbog toga što ja nisam želeo da je nastavim.

Zamolio bih sve igrače da mi slobodno pišu ukoliko primete da nešto od gore pomenutog ne radi, kako bih mogao ispraviti greške.

www.tablic-klub.com
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu