Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izmene u igri koje se pripremaju

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty CAO

Počalji  Osjecko 17/7/2013, 16:11

Prvo se zelim zahvaliti Mladenu sto se odlučio na promene u igri koje su bile neophodne.. Najvaznije je bodovanje da se promeni da igraci ne biraju sa  kime ce da igraju... pozdravljam sve promene u tabliću koje si do sada napravio.... Zao mi je samo sto nam je jedan covek a to je Sanela koji ovde ima najviše nickova od nas svih i koji bira protivnike sa kojima igra i dobija partije i stalno je medju prva 3 igraca u mesecu oterao je zadnjih meseci puno kvalitetni igraca sa tablića... nadam se da ce novi i igraci koji su otišli ponovno doći da se igramo.... Slobodno povisi clanarinu jer je ovo do sada bilo jako jeftinino... da bi mogao odrzavati kvalitetno server da radi kako spada  i u budućnosti.....
Mladene podržavam predloge da se u prostoru prozora za poslednje odnesene karte upiše nova tabela gde će se pisati svako delenje koji je rezultat naprimer 12-13  15-10 --18-7 kao i da se tokom svih delenja prikazuju napravljene table i broj odnesenih karata

Osjecko
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty 12134567

Počalji  61 17/7/2013, 17:14

MLADE4NE  NISAM  HTEO  VISE   DA  DAJEM  SVOJE  MISLJENNE     PO0STO  SAM  DAO   ALI  AJD  OPET: OVDE  IMA   120  IGRACA  I  OVDE  NE  IGRAJU  SAMO   61 ;   MISA  ;  SANELA;   ETOMENE  ;  GRGA ;   PITAM  SEW   GDE  SU  OSTALI  IGRACI   NEKA  I  ONI  DAJU7  NEKI9  PREDLOG   NECE  IM  FALITI NISTA  ;      SVAKI  PREDLOG  MOZE  BITI  OD  KORISTI   ;   I  DANAS SUTRA  DA  KAZE  NE   VALJAJU  PRAVILA   ?  DRUGO  ;        U  POTPUNOSTI  PODRZAVAM  PREDLOGE   MISE ;  ETOMENE   I  GRGE          JEL  SU  REKLI   SVE  KAO  DA  SU  MENE  PITALI    (  A  NISU   XAZXAXAXZAXX)    STO  SE  TICE  BODOVANJA    I  OSTALOG  U  PRAVU  SU  100  POSTO   JEDINO    DA  PONOVIM  JOS  JEDNOM    DA  JE  I  25  SEKUNDI  PUNO  (  NE  ZNAM  ZASTO  SI  SAD  ODJEDNOM  POVECAO)    SAMO  MI  RECI   STA  CE   IGRAC  DA  RADI   ZA  TIH  25  SEKUNDI            AKO   NE   MOZE   DA ZAPAMTI  NEKE   KARTE   BOLJE  DA  NE  IGRA  ILI  JE  NEKI  RETARDIRANI  TELETABIS     I  SAQM  SI  REKAO  MLADENE  A  IGRALI  SMO  ZAJEDNO   DAQ   JE   15  SEKUNDI  SASVIM  DOVOLJNO  DA  COVEK   RAZMISLI   (  MISLIM  NA  NORMALNE   IGRACE  )   OVIM  STO  SI  URADIO  SA  25   SEKUNDI  OPET  OMUCAVAS   ONOM  IGRACIMA  DA  OPET  PISU  KARTE      I  DA  NERVIRAJU   OSTALE  IGRACE      MLADENE   STAVI  NA   CAT  DA  PISE   KOLIKO  JE  KO  ODNEO  KARATA I   DA  SE  VIDE  ODNESENE   TABLE        I   MOLIO  BI   IGRACE   DA  SE  NE   PREPUCAVAJU  I  NE  PROVOCIRAJU   JEDNI  DRUGE   IPAK  OVO0  JE  FORUM      I  ICI  U  INTIMNE  SATVARI   KO0  IZ KOJE  KU8CE  IGRA I  KOLIKO0  IMA NIKOVA        SANELA     DA TI  KAZEM  DA SAM  SE  LICNO  UVERIO   BIO  SAM  KOD  MISE KUCI    DA  IVANA  NS   MISA  SEJA  IMAJU  SKI  SVOJ  KOMP   TAKO  DA  O TOM  NE   MOZES  DA  PRICAS     (  BEZ  OBZIRA  DA NE  ISPADNE  DA  BRANIM  MISU  NEEEE  )      TOLIKO  OD  MENE  MOZDA  SAQM  NESTO  ZABORAVIO0    ALI  OTOM  POTOM     DA  MI  NIJE  STALO  DO  O0VOG  TABLICA I  IGRE  NE  BI  NI  PISAO0     JER  JA SE  OVDE  ZABAVLJAM   ODMARAM   OPUSTAM     I   ZAQ  RAZLIKU  OD  O0NI9H  TAMO    XAXAXAXAXX  ZNA  se  ko  su  zaboravim  da  POGLEDAM  TABELU  I  NA  KOM  SAM  MESTU    MENI  JE   BITNO  DA SE  IGRAMO   I   ZEZAMO       AJD            ODUZIO  SAQM  ZABOLEO  ME  PRST  PISAJUCI   POZZZZZZDRAV

61
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 17/7/2013, 19:56

Uuuu Boga mi ste se raspisali.
Dok ne procitam sve, samo da iznesem nesto na cega su mi skrenuli paznju privatnom porukom.
Ako bodovanje bude 3 boda za pobedu i 1 za poraz moze se desiti sledece:
2 igraca se dogovore da na 2 nicka igraju svaki dan po 2 partije. To je 30 dana x 2=60 partija. Od tih 60 partija 1 ce pobediti a jednu izgubiti i tako svakog dana. 30 pobeda x 3 boda = 90 bodova, a 30 poraza x 1 bod = -30 bodova. Krajnji skor je da neko veoma lako moze da ima 60 bodova na kraju meseca (90-30) a da nije ni igrao.
(ovo se moze resiti povecanjem limita odigranih partija).

Ovaj problem se delimicno moze resiti bodovanjem 1-1, isti broj bodova za pobedu i za poraz. Koliko namestenih partija dobije toliko ce i izgubiti i bice na nuli. Ali ako istu varijantu igraju na svoja druga 2 nicka onda nece gubiti nista.

E sad dolazimo do dela koji je predlozio igrac 61. Ako nema negativnih bodova, ko vise partija odigra i vise dobije, taj ce biti bolje plasiran. Ovim se cini mi se isknjucuje gore spomenut problem, jer igraci sa svojih drugih nickova nece moci da postignu da odigraju toliko partija koliko vi mozete sa svojim pravim nickovima ali sve je to samo u teoriji. Eto malo za razmisljanje.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 17/7/2013, 20:49

dragi Mladene još sad ću pisati na ovom forumu jel vidim da se više uvažavaju jedinke nego grupe igrača nevidimmšta fali sistemu bodovanja 3 pobeda minus 1 poraz a to štonsanela tebi piše da igraju sa dva nika i tako po dve partije na dam i dobiju 60 bodova to su nebuloze pa niko ovde od igrača nije lud da ne primeti da naprimer ja igram sa sanelom svaki dan po dve partije i sve pobedim da bih dobio 60 bodova svi to vide i to je ludost ako bi taj igrač poklanjao svaki dan po dve pobede šta će onda on kad će postići sa drugim nikom da odigra za sebe da udje medju prvih 20 jel je bonus povećan na 100 ili na 60 pa to su saneline nebuloze strah da će neko biti ispred njega pa čoveče fudbal se igra 300 godina i boduje se ovako pa da li su oni ludi ili mi MLADENE URADI KAKO HOĆEŠ ALI TI TVRDI DA MORA BITI NEGATIVNIH POENA ZA PORAZ RADI BALANSA A AKO BUDE SAMO DA SE BODUJU POBEDE SHVATI DA ČE KO ODIGRA 300 PARTIJA UVEK BITI PRVI JEL NEMOŽE MOJA SUPRUGA DA SEDI KAO NEKI PENZONERI CEO DAN ZA KOMPJUTER MORA I DA BRINE O PORODICI SKUVA OPERE NEMOŽE SE BODOVATI BEZ MINUS BODOVA A TI URADI KAKO HOĆEŠ PA ĆEŠ VIDETI DA SISTEM SAMO POBEDE NEĆE DUGO TRAJATI JEL ĆE SE BUNITI ONI KOJI NEMOGU ODIGRATI 300 ALI MOGU 100.ZATO JE PREDLOŽEN LIMIT OD 100 PARTIJA I SVI ĆE TADA MORATI ODIGRATI NAJMANJE 100 A KO HOĆE I MOŽE VIŠE NEK IGRA NAMEŠTANJA KAO ŠTO TI JE SANELA REKLA NEMOŽE BITI JEL JE BONUS VELIKI AKO JA NAMEŠTAM NEKOME SEBE SAM UKOPAO JEL NEMOGU POSTIĆI DA ODIGRAM TOLIKO PARTIJA I DA NEKOM POKLONIMM100 POBEDA I DA JA DRUGIH 100 POBEDIM TO JE NEMOGUĆE OVO JE POSLEDNJE ŠTO SAM PISAO NA OVOM FORUMU HVALA

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 17/7/2013, 21:42

Ovo je prevršilo svaku meru. Prvo, još u početku tvojih promena, predložio sam za bodovanje +5 i -5, pa da vidimo "macane". Ali, smisao ovog mog obraćanja je nešto drugo. Pogodilo me obraćanje IvaneNS, imam i ja ćerku njenih godina, dete uvek igra veoma korektno i uživam kad igram s njom (kao i sa nekim drugim damama), pa zašto onda ti niskokomleksaši uopšte uzimaju u usta njeno ime. Obzirom, da sam na ovom forumu izneo dosta predloga i svojih mišljenja, smeta me da mi se pojedinci javljaju privatnim porukama, a nemaju jaja da ovde napišu javno. Sramota. Mladene, imam još 26 dana (plaćenih), ali zaista se pitam da li je moguće da tih nekoliko individua, koji teško pate, pobede većinu, koja se preko ovog tablića druži, ti im daješ tu mogućnost, ako ne znaju šta je altruizam, neka pogledaju Vujakliju, saznaće. Hvala ti na ustupljenom prostoru, više se neći javljati, a o svom ostanku ću jo razmisliti (možda mi pomognu ljubica, drenka i drugi stari vukovi) Smile

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 17/7/2013, 21:56

Ja ne razumem zasto se pojedini odmah hvataju za neko "povlascivanje" od strane mene.
Kao prvo da li sam ja negde napisao da ce bodovanje biti kako sanela kaze ili sam izneo 3 moguce varijante istog bodovanja i pitao koje je bolje?
Ako hocu bilo kome da napravim bilo sta, zasto bih uopste otvarao ovu temu na forumu? Sta bi me sprecilo da vas ama bas nista ne pitam ni oko cega i uradim kako ja zelim?
Ne mogu da shvatim da se odrasli ljudi ponasaju kao deca.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty pošteni igrač tablića

Počalji  igra? 20/7/2013, 13:59

na dan 21.07.2013 godine stara tabela po starom sistemu bodovanja izgleda ovako
po starom sistemu 1.vika 39-15 - 1637 boda po novom sistemu 1.etomene sa 113-156 183 boda
2.vinko 40-18-1587 boda 2.ljubica sa 104-131 175 boda
3.marija 44-21 1587 boda 3.sanela sa 66-33 165 boda
4.sanela 66-33 1561 4-drenka sa 63-48 161 bod
5-miša 22-10 1561 5.jamaha sa 74-85 137 boda
6.dzidzibau 22-10 1561 6.grga sa 50-31 119 boda
7.grga 50-31 1557 boda 7.marija 44-21 111 boda
8.069 -32-18 1556 boda 8.vika 39-15 102
9.tile 33-19 1555 boda 9.vinko 40-18 102 boda
10.brankica 25-12 1554 10.tile 33-19 80 boda
11.gavrilo 30-17 1550 boda 11.069 32-16 78 boda
12.minimax 19-12 1528 boda 12.šumar 54-96 75
13.jamaha 74-85 1494 boda 13mirkec 33-42 75 boda
14.dejan75 16-16 1484 boda 14 gavrilo 30-17 73 boda
15.seja 20-18 1479 boda 15.brankica 25-12 63 boda
16.etomene 113-156--1477 boda 16.miša 22-10 56
17.drenka 63-48 -1470 boda 17.dzidzibau 21-10 53 boda
18. mirkec 37-42 -1468 boda 18.minimax 19-12 45 bod
19.vojkan 22-26 - 1462 boda 19.seja 20-18 42 bod
20.slonić 22-29- 1455 boda 20.slonić 22-29 37 bod
do 21.07 2013 godine 9 igrača je pređlo limit od 100 odigranih partija



igra?
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty 1234567

Počalji  61 21/7/2013, 23:20

MLADENE RADI PO SVOM KAO I DOSAD PUSTI RAZNORAZNE NEBULOZE I NJIHOVE TABELE MUKA MI JE VISE OD TOGA MLADENE TI SI OVDE GLAVA KUCE ZNACI DIREKTOR ODLUCI SAM KAKO TI KAZES TAKO CE BITI . NEKA TAJ KOJI TI STALNO PISE I SAVETUJE NEKA SE ON STAVI U TVOJU SITUACIJU I DA GA VIDIM STA BI ON URADIO ZIV BIO MLADENE PODRZAVAM SVE PREDLOGE ETOMENE . NA OVOM FORUMU VISE NIJE U PITANJU IGRA NEGO INTERES NEKIH TAMO KOJI PROZIVAJU POSTENE IGRACE ( I TIM LECE SVOJE KOMPLEKSE ) MLADENEEEEEEEEEEEEEEE POSTOVANI IGRACI AJMO SE IGRATI PA NIJE OVO0 LIGA SAMPIONA OVDE JE SAMO U PITANJU ZAVIST I PRESTIZ A ONI KOJI NIKAD NE MOGU BITI PRVI BOLJE DA NE DAJU PREDLOGE JEL TO IM NECE VREDETI XAXAXAQXAXAXAXXS MLADENE GLEDAJ SVOJA POSLA I NIKOG NE PITAJ NISTA RADI KAKO TI MISLIS ( MANI SE VISE CEPULJA I DUPEUVLAKACA ) OVO JE MOJE NAJISKRENIJE MISLJENJE E NE MOJ POSLE DA BUDE DA JE 61 NAJGORI RAZMISLI PAMETAN SI COVEK

61
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty izmene koje se pripremaju

Počalji  misa 22/7/2013, 17:56

stvarno ti se divim mladene ako čitaš ovo na forumu pa tu ima raznoraznih budala neškolovanih

misa
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Grga 22/7/2013, 18:55

Citam ovo sto je 61 napisao slazem se sa njim MLADENE ti treba da odlucis kako ce biti.A OVAJ MISA STO PISE NEZNAM KO JE,al verujem da nije pohadjao ni osnovnu skolu.Makar bi imao i malo kulture nebi nikog vredjao.Toliko odluci sam mi smo dali predloge tvoje je da odlucis.

Grga
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty izmene koje se pripremaju

Počalji  misa 22/7/2013, 20:28

grga pročitaj prvo dobro komentar 61 pa ćeš videti ko je koga vredjao a i ja kažem i znam da o promenama odlučuje mladen normalno ali svi imamo pravo da damo predloge i ja sam to pokušao a nisam ja prvi vredjao već 61 i jedno je sigurno za moju školu vi nebrinite daj bože da vi imate ono što i ja i moji predlozi su bili korektni nisu zaslužili vredjanje a ti predlozi jedino neodgovaraju onima koji nameštaju partije pa se zato i bune NIKADA NIKOG NEĆU VREDJATI ako me prvi ne vredjaju toliko

misa
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 22/7/2013, 23:52

Samo jedan komentar: Bravo braćo Srbi!

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  mirovgd 23/7/2013, 13:45

Ako se ukine opcija zauzet igrač i ako se budu gubili bodovi odbijanjem da igramo sa igračem koji nas prozove, mislim da bi time riješili sve probleme oko namještanja.Tu samo dreba dozvoliti jedno odbijanje u slučaju kada igrač neće više da igra jer izlazi iz igre.Tada bi svi igrači bili prinuđeni da igraju svi sa svakim i poništilo bi se svo namještanje po sistemu igram na ovaj nik samo sa tobom.

mirovgd
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Grga 23/7/2013, 20:01

Slazem se sa mirovgd da se ukine opcija zauzet igrac.TO sam predlagao i ranije ako si na tablicu tu si da igras .

Grga
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Grga 24/7/2013, 14:55

Da dodam na prethodno POJEDINI IGRACI koriste tu zauzetost,svi mi u kuci imamo po nekolko kompjutera,oni su na nicku koji je zauzet visoko rangirani a sa drugog kompjutera zovu igrace koji su visoko rangirani na igru da bi mu skinuli bodove ,pocetnik da mene pobedi to je nelogicno ,pa meni je trebalo vise od tri meseca igre da bi pobedio nekog boljeg igraca.I zato predlazem da se ukine zauzetost igraca i da igracu koji ne prihvati igru da se skidaju bodovi,toliko.

Grga
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Grga 24/7/2013, 15:30

Jos dodam MLADENE daj da od iduceg meseca posto pocinje izmena,da svi krenemo od nule,svima po15 dana kredita.pa kako se kome posreci neko mora i da plati.

Grga
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty 1234567

Počalji  61 24/7/2013, 17:23


PODRZAVAM GRGU U POTPUNOSTI




PODRZAVAM GRGU U POTPUNOSTI ( KAO DA JE MENE PITAO ) OVDE MORAMO BITI SVI RAVNOPRAVNI I NE BIRATI IGRACE MLADENE JOS JEDNOM U VEZI ODIGRAVANJA REKAO SI 15 SEKUNDI PA SI POVECAO NA 25 SEK I STA SAD > STA SI ODLUCIO NE ZNAM SAMO ZNAM DA JE 15 SEKUNDI DOVOLJNO ( ALI I ZA TIH 15 SEKUNDI BRATE MOJ MILI STA IMA TOLIKO DA RAZMISLJA " BROJ DO 15 PA CES VIDETI ) PR STOJI NA TALONU KARTA OSMICA I ON RAQZMISLJA 15 SEKUNDI STA DA BACI ( NISU SVI ISTI ) ALI IMA IGRACA KOJI MAKSIMALNO KORISTI TIH 15 SEKUNDI ( U OSTALOM I AKO BUDE 15 MOZE BITI LAKO DA POVECAS I NA 25 KAKO SI REKAO ) RAZUMEM KADA JE PRI KRAJU PARTIJA NEIZVESNA " TESNA PARTIJA " ZANIMLJIVA PA I ONDA JE SASVIM DOVOLJNO 15 SEKUNDI AKO I TIH 15 SEK NIJE PUNO ( MOJE MISLJENJE ) JOS NESTO SA TAKVIM SPORIM IGRACIMA JA NE IGRAM NE DA NECU NEGO MI JE BRATE DOSADNO ( PA NIJE OVO SAH) JER JA ZNAM KO OVDE BRZO IGRA ( NE PREBRZO0 ) E SA NJIMA IGRAM DA SE NE NALJUTE OSTALI IGRACI POZZZZZZZZZZZZZZZZ OD 61 KOJI JE OVDE PUN KOMENTARA ALI NE ZLO NAMERNO JER OVO PISEM SVE RADI DRUZENJA DOBRE IGRE I DOBRE ZABAVE ( ZNAM DA NEKIMA OVAJ MOJ KOMENTAR NECE ODGOVARATI I PRIJATI AKO0 SE4 NEKO NADJE PROZVAN TO NIJE ZLONAMERNO ) OD MENE TOLIKO DOSTA VISE

61
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Grga 24/7/2013, 20:12

MLADENE zahtevam da izneses javno ,ko ima koje nickove mislim da bi bilo u redu .NEMORAS TI OGRANICITI BROJ NICKOVA . al iznesi svakog meseca ko igra sa kog nicka.

Grga
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty izmene koje se pripremaju

Počalji  milica. 24/7/2013, 20:44

-Very Happy  gledam i citam sve ove komentare i u sustini svi su oni slicni da nekazem isti- sa predlozima te se iz tih razloga i slazem sa svim komentarima i pohvaljujem ih.Ono sto sam ja htela da kazem a to je da ako bude povecan limit na broj odigranih partija  i to drasticno pa i na 100 odigranih partija- tada su ujedno i prihvaceni zahtevi pojedinih igraca da se ukine status ZAUZET  jer sa povecanim limitom svako ce sa  svakim igrati i nece biti zauzet vec ce maltene moliti igrace da igraju kako bi ispunili taj limit a to ujedno i smanjuje ili u potpunosti ukida otvaranje vise NIK-a  jer ce se i sa jednim nikom morati dobro oznijiti da se odigraju tih 100 partija minimum. E sad kako ce administrator bodovati ostaje da vidimo ali se nadam da ce sistem biti takav da svaki ugrac u svakom momentu zna koliko dobija bodova a koliko gubi.Izmene su bile neophodne i kako god da se uradi bice bolje nego do sada.---POZDRAV SVIM IGRACIMA I SRECNO U NOVIM PRAVILIMA:queen: :

milica.
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 25/7/2013, 22:39

Da sumiramo:

- Od sledeceg meseca uvodim promenu bodovanja. Za pocetak bodovace se na nacin da se za pobedu dobijaju 3 boda a za poraz se gubi 1. Videcemo da li ce ovo biti dobra kombinacija a ako bude potrebno promenice se odnos na mozda 3 boda za pobedu i 2 za poraz (videcemo da li ce biti potrebe).

- Takodje uvescu pravilo da svaki igrac moze da ima 2 nicka. Kako cete se odluciti za 2 nicka koja zelite da zadrzite obavesticu vas kad to implementiram (ideju vec imam), a ostali nickovi bice vam pobrisani.

- Svako ce moci postavljanjem upita serveru da dobije odgovor na pitanje koji od 2 nicka pripada kom igracu.

- Sto se tice gasenja opcije "zauzet" to cu jos razmisliti ali opciju po potrebi mogu ugasiti na serveru, pa to mogu uraditi tako reci preko noci.

Mislim da ce ovo pospesiti mnoge stvari.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 25/7/2013, 23:51

Mladene, pretpoatavljam da si već sve završio, ali, evo imam još jednu primedbu. Prekinute partije? Dešava se da prođu i po 2-3 dana kad se ona nastavlja, totalno druge karte dođu, pojedinci to rade sa namerom. Ima ljudi koji su korektni, nažalost ima i onih drugih. Ne znam da li tu nešto možeš, samo iznosim skromno mišljenje

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 25/7/2013, 23:59

Nemoj da imaš dilemu za te "ZAUZET", Ugasi to preko noći, jer oni su glavno zlo i onda će biti sve u redu, bodovanje ti je u redu, "bolesnici", naravno, neće biti zadovoljni, ali ovo je igra miliona, zar ne?! Pozdrav i hvala ti što si uveo te promene

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty izmene koje se pripremaju

Počalji  misa 26/7/2013, 07:27

MLADENE, svaka čast na izmenama i pitanje -DA LI ĆE BITI POVEĆANJE LIMITA

misa
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  atomrav 27/7/2013, 17:37

treba uvesti kazne i za vredjanje recimo 10 dana blokade

atomrav
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 28/7/2013, 19:49

Što se tiče vredjanja tu sam uvek ZA sprecavanje. Dobra ideja, imam jos 3 dana do izlaska nove verzije, pa ću pokušati ako stignem, a verujem da hoću, da napravim opciju u meniju za prijavu vredjanja. Da vi ne biste mogli da nastimavate tekst to bi trebao program sam da uradi i da ga sifrovanog posalje serveru, tako da se vidi pocetak i razvoj svadje.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 3 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu