Tablic Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izmene u igri koje se pripremaju

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  sanela 13/7/2013, 21:55

promena nacina bodovanja odgovarace najvise onima koji namestaju partije, ako se promeni nacin bodovanja trebalo bi i na to obratiti paznju

sanela
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 14/7/2013, 11:32

mladene što gospodja sanela piše da promena načina bodovanja odgovara onoma koji nameštaju nije tačna NELAJE KERA RADI SELA već obratno promena bodovanja ne odgovara njemu i ostalima koji odigraju 30 partija i dalje se blokiraju i čekaju svoje ljude da postignu bodove od kojih dobijaju i po 10 15 samo da bi bili prvi e to nemože zato sam ti i predložio način bodovanja ali me ti izgleda nisi razumeo ---ja nisam tražio da se za pobedu daju 3 boda a za poraz 1 bod već ovako

---pobeda dobija igrač 3 boda
---izgubljena skida se igraču 1 bod

Ako se prihvati nakav fudbalski način bodovanja koji je najpoštenijimislimda će svi sem gospodje sanele biti zadovoljni

--- predložio sam i povećanje limita za ulazak medju prvih 20 sa 30 na 100 obavezno odigranih partija.Smatram i siguran sam da će tada biti daleko manje igrača sa više nikova jel neće moći postići da sa ostalim nikovima udju medju prvih 20 a primer za to ti je upravo SANELA koji je prošli mesec ušao medju prvih 20 sa dva nika sa nikom SANELA i sa nikom DJURIĆ e to sad neće moći ako podigneš limit na 100 odigranih pa tek nakon 100 odigranih konkuriše za ulazak medju prvih 20 na osnovu broja bodova

predložio sam i

--- da se onima koji imaju odigranih 100 partija prvih 10 sa liste dobiju nagrade a ostalih 10 daješ onima koji imaju najviše odigranih partija jel njih treba nagraditi pošto ima igrača koji odigraju 200 300 i više partija a ne samo da nagradiš one sa 30-40- partija

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 14/7/2013, 11:42

Pitaš ŠTA SA ONIMA KOJI SA DRUGOG NIKA NAMEŠTAJU PARTIJE pa to je lako rešiti ovako

---mi se igrači svi poznajemo dugo i svi vide i znaju ako neko namešta partije a ako bi se to dešavalo neka ti najmanje 10 igrača privatnom porukom to jave i tada ukini taj nik koji je nameštao.Ako je igračima stalo da spreče nameštanja oni će ti to i javiti TAČKA KRAJ

nemože samo gospodja SANELA da ti to kaže jel ima igrača od kojih je gubio pa ih nevoli zato i predlažem da najmanje 10 igrača to potvdi i tada kazni tog igrača ukidanjem nika i brisanjem svih bodova koje je dao drugom igraču to je bar lako samo treba biti dosledan

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 14/7/2013, 11:52

nisi odgovorio druže da li je izvodljivo da se na prozoru mogu videti odnesene table kao i što je veoma važno sada kada se igra do 101 i kada se može pobediti sa 3 na karte da li je izvodljivo da igrači na prozoru vide i znaju koliko su karata odneli
smatram da je to izvodljivo da se u posebnom prozoru otvori prostor gde će biti upisan broj koliko poena si dobio u svakom delenju i koliko tabli si napravio ----isto kao i kad se igra i piše uživo
taj sistem već i postoji na fejsu u igri tablića gde se vidi rezultat koliko si odneo i koliko tabli napravio u svakom delenju.
Mislim da će to pomoći u poboljšanju igre svakom igraču

POZDRAV I HVALA

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 14/7/2013, 11:54

Mislim da je dobar predlog +3 za pobedu i -1 za poraz, ne bi se tu pravila velika razlika, a igrao bi onda skoro svako sa svakim, jer mi se uglavnom već svi dobro "poznajemo", pa ne bi bilo izbegavanja protivnika koji je nisko rangiran. To je podržavanje predloga miše novi sad (iako je on iz Veternika Smile)

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 14/7/2013, 12:09

da se onima koji imaju odigranih 100 partija prvih 10 sa liste dobiju nagrade a ostalih 10 daješ onima koji imaju najviše odigranih partija jel njih treba nagraditi pošto ima igrača koji odigraju 200 300 i više partija a ne samo da nagradiš one sa 30-40- partija.
Dobar predlog, dapače - jako dobar i biće popularniji od dosadašnjeg načina bodovanja

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  novi sad 14/7/2013, 12:24

HVALA razuMnom igraču ETOMENE na podršci mojih predloga i tačno je da sam iz veternika:D 

pitao si MLADENE kako organizovati igru i u parovima --neznam da li je moguće na sledeći način to uraditi i da li modul to podržava ako može onda predlažem ovako-.-.-

izbaci se lista svih prijavljenih slobodnih igrača i ja naprimer kursorom stisnem na ime sa kojim Želim biti partner naprimer SANELA je slobodna pa nju stisnem a ona ako me prihvati mene stisne i mi smo prvi par.Isto to urade i druga dvojica slobodnih igrača i kada se formira lista slobodnih igrača u paru bira se kao i sada kada se igra pojedinačno ko će sa kime igrati
sve se to radi nezavisno od pojedinačne liste i svako ko želi igrati u paru igra a ko želi pojedinačno igra pojedinačno
ako se desi kao što si rekao da jednom parteru pukne net, pa bože moj šta --prekine se partija i ima se rok kao i u pojedinačnoj igri nastaviti celu nedelju od subote do subote to sve nije problem samo je pitanje da li modul to podržava a ja bih voleo da može tako da u svako doba mogu igrati i u parovima i pojedinačno HVALA

novi sad
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Admin 14/7/2013, 21:06

Definitivno cu promeniti nacin bodovanja pocev od 01. sledeceg meseca jer ne bi bilo dobro da to uradim sada pa da pola meseca racunamo po jednoj a pola po drugoj metodi, sto bi samo izazvalo zbrku.

Ono sto me raduje je sto je izgleda nova verzija bila pun pogodak. Evo prolazi polako ceo jedan dan i nije bila ni jedna partija prekinuta zbog bilo kakve greske sto nam otvara nove mogucnosti za ubuduce.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 81
Join date : 24.11.2009
Age : 41
Mjesto : Sombor

http://tablic-klub.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 15/7/2013, 12:03

[i][/i ]šta reći osim BRAVO-BRAVO- BRAVO Mladene za nove izmene u tabliću i razumevanju i prihvatanju sugestija igrača Sada se igra sa voljom ,a pogotovo ćemo od prvog sledećeg meseca kada stupa novi način bodovanja i verovatno i nagradjivanja svi igrači igrati kao u stara dobra vremena SVAKO SA SVAKIM I BEZ BIRANJA IGRAČA

VELIKO BRAVO ZA ADMINISTRATORA

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty 1234567

Počalji  61 15/7/2013, 17:37

POSTOVANI DIREKTORE  POSTOVANI  IGRACI      MOJI  PREDLOZI  I  KOMENTARI  
;STO  SE TICE BODOVANJA  REKAO  SAM  SVOJE    ZA   POBEDU  3   BODA    I  NISTA  VISE   ZASTO  ONOM  KO0  JE  IZGUBIO  SKIDATI  1  BOD    NE  RAZUMEM   { TO  NIOGDE  NEMA  NIGDE }  ZASTO  PR  KAZNJAVATI  NEKOG  AKO  JE  IZGUBIO     ALI  TAJ  KOJI  JE  IZGUBIO  POTRUDICE   SE  DA  NE  IZGUBI  SLEDECU  PARTIJU    I BICE  ZANIMLJIVIJE     I  BICE   VISE   IGRE ?  STO  SE  TICE  NAGRADE  I  BESPLATNIH  KREDITA    
/  MOJ  PREDLOG  JE   DA  SE  NAGRADE  SAMO  PRVA TRI  MESTA  KAO  SVUGDE   U  SPORTU  {  ZLATNA  SREBRNA  I  BRONZANA}   SAMO  MI  NIJE  JASNO  ONAJ  KOJI  JE    DVADESETI  NA  LISTI     ZA  CEKGA  SE  ON  BORIO  MAJKE  TI   SA   35  PARTIJA  {SRAMOTA}   DOSAO  JE  OVDE  NA TABLIC  DA USTEDI    300  DINARA   EEEEEEJ   LJUDI  O  CEMU  MI  PRICAMO  I  KOGA NAGRADITI   A  TAJ  KOJI9  JE   MEDJU8  PRVIH  20    SLEDECI  MESEC  DODJE  ODI9GRA  DANASW  DVE  PARTIJE   PA  POSLE   TRI  DANA  OPET  DVE  PARTIJE   I  SKUPLJA BODOVE    "?"?"?   EJJJJ      MOJI   IGRACI   ON  ILI  ONA   NAS   POSTENE  IGRAQCE   ZAJEBAVAJU   KOJI  IGRAMO  IZ RAZONODE  OPUSTANJA   I  ZADOVOLJSTVA   ?  PA  STA  MISLITE  DA SE  OVDE  IGRA   U  PARE   LJUDI  MOJI  PA  OVDE   BI  BILO9  NA  KRV  I  NOZ         ZNAM  SIGURNO  DA MNOGI  OVO  MOJE  MISLJENJE  I  KOMENTAR   NECE   PRIHVATITI   ALI   NEKI  MOZDA HOCE    I   MENE  MNOGI  OSUDJUJU   NE  ZNAM  ZASTO  JEDINO      ZBOG  MOJE   BRZE   IGRE       {PRIZNAJEM   VOLIM  BRZO  DA  IGRAM  NEKI  PUT  PRETERAM }  ALI  I  ONI  KOJJI  I9GRAJU  SPORO  DA  LI  JE  TO   RESENJE      DAVE   BURAZERU  DAVE         JOS  JEDNOM  PONAVLJAM   POSTOVANI  IGRACI       DAQJ  DA  SE   IGRAMO  ZEZAMO   ZABAVLJAMO   OPUSTAMO    A  NE  DA  MISLOIMO  KAKO   NA KRAJU  MESECA  MORAM  DA  UPLATIM  MLADENU  300  DIN     {  ZAMISLI}


61
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  61123456 15/7/2013, 18:12

JOS  NESTO     MLADENE  PROBAJ   DA  NE  DAJES   NIKAKVU   NAGRADU   JOS  BOLJE    PA  CES  ONDA  VIDETI  KO   JE  KO      I  KOLIKO  CE  IGRACA  BITI   ( SA  OVIM  NECU  SEBE  DA  PRAVDAM  JER  VECITO  IMAM  NAJMANJE  BODOVA   )  A   OVDE   STVARNO  IMA  DOBRIH  IGRACA  KO0JIMA SKIDAM   KAPU     PREPOZNACE   SE   ONI     9
TO  SVI  ZNAJU

61123456
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 15/7/2013, 20:06

Pa ,evo ja sam predložio da se boduje 3 bodA ZA POBEDU I MINUS 1 BOD ZA IZGUBLJENU PARTIJU a evo zašto taj minus 1 bod da objasnim mom prijarelju 61 koji očito nerazume bodovanje u fudbalu koji je najstariji sport.
pa ovako brate 61
ako bude po tvome kako si ti rekao da se ništa neskida za poraz pogledaj matematiku naprimer igrao si 100 partija 50 si pobedio i 50 si izgubio ti imaš 150 bodova ja igram 100 partija 51 pobedim 49 izgubim i bolji sam od tebe za samo 3 boda i ti si ispod mene a da neračunam na partije koje se igraju i 200 i 300 mora se skidati za izgubljenu da bi se napravio balans jel tu jednu partiju koju sam ja pobedio više nego ti može namerno da mi neko da da bih bio ispred tebe zato mora biti i negativnih bodova pa nije sportski svet blesav i u fudbalu boduje takav sistem pre nego smo se i ti i ja rodili razmisli malo i vidi pravi matematiku u broju odugranih i videćeš ako nema minus bodova onda će onaj koji je odigrao najviše partija uvek biti prvi e zato je i tražen limit od najmanje 100 odigranih pa tek tada će ući u prvih 20 a ne kao do sada sa 30 odigrani da bude prvi ---no o tome mladen odlučuje pa kako prihvati ja poštujem samo da bude poštena igra


veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 15/7/2013, 20:37

Mišo iz Novg Sada (malo sam se šalio, jer sam i ja blizu-Novo naselje), bravo za tebe. Ponosan sam na tvoje obrazloženje, svaka čast. Mladen je korektan omladinac i on će sigurno prihvatiti ove naše predloge, jer samo na taj način može se iskoreniti nameštanje i status "zauzet". Po ovome, moraće i oni da igraju sa svakim, a ne samo kad se njima igra. Još jednom bravo, a Mladene, na tebi je sada odluka. Ovo za sada je već značajno poboljšalo igru.

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 15/7/2013, 22:33

mom prijatelju ETOMENE znam da si se šalio a znam i da smo komšije i da si ti sa Novog naselja a ja sam rodjen na satelitu zgrada 38 u potpunosti shvatam da si ti ovde medju još par igrača čovek koji se razume u tablić i koji prihvata sve izmene kako bi se poboljšala igra zato druže svaka čast mi smo administratoru Mladenu dali naše konkretne predloge za koje smo i ti i ja ubedjeni da su najbolji i da odgovaraju svima koji ovde igraju pošteno i iz ljubavi prema tabliću i nadamo se da će Mladen prihvatiti naše sugestije i poboljšati igru.Još jednom druže HVALA na podršci i razumevanju

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 16/7/2013, 13:14

MLADENE još samo jedno pitanje i neću te više opterećivati jel vidim da samo nas troje od igrača pokazujemo zanimanje da se pospeši i poboljša ova igra ostali su pasivni a kad nedobiju nagradu tada im nevalja tablić i pravila no to je njihova stvar hteo sam drugo nešto a u vezi igra da te pitam

Postoji li mogućnost pošto se sada igra do 101 i više puta igrači budu na 99-99 ili 98- 98 da se umesto prikaza poslednjeg nošenja karata u tom prozoru prikazuje rezultat svakog delenja kao i sve table koje su napravljene u toku igre znači isto kao kad se igra uživo i piše se takav prikaz da bude na prozoru gde se sad prikazuje poslednje nošenje karat ----hvala čekam odgovor POZDRAV I dosta sa mojim predlozima hahahaha već sam i sam sebi dosadan:affraid: affraid :affraid 

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Grga 16/7/2013, 15:50

Posto od iduceg meseca pocinju nova pravila igre tablica.Trebali bi i mi svi igraci da pocnemo po novom pa predlazem,da od iduceg meseca svi mi igraci koji imamo besplatne kredite pocnemo igru sa deset besplatnih kredita .Tako bi igra bila zanimljivija da i mi koji dugo ne uplacujemo kredit i da mi ponekad uplatimo,verujem da bi na taj nacin pomogli i MLADENU neverujem da on covek nesto profitira,svi smo mi stari igraci sa drugim nickom,ne primecujem da ima novih.sto se tice bodovanja slazem se 3 za pobedu 1 za izgubljenu da se igra do 100 partija slazem se , al ovo do 101 nesvidja mi se po igri tablica trebalo bi da se partija odigra do kraja.Predlazem da od iduceg meseca budu nagradjeni prvih dvadeset na rang listi al sa 15 dana igranja. Ja imamam pedeset dana igranja na jednom kompjuteru a na drugum imam preko trideset dana ni meni ako cemo relano gledati moj predligo ni meni ne odgovara, al mislim da bi ga trebali svi prihvatiti, na taj nacin bi pomogli i MLADENU verujem da bi i tablic opstao toliko

Grga
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 16/7/2013, 16:58

poštovani ADMINISTRATORE MLADENE

Pošto sam na ovom forumu predlagao više predloga pojedinačno ako se neljutiš sad ču ih sve objediniti pa više neću pisati niti predlagati jel sam predpostavljam sve svoje predloge rekao------ovako

1.---da se poveća kvota za ulazak u rang listu sa 30 na 100 odigranih partija---opravdano

2.---da se ukine nagrada za prvih 20 sa liste i da se da samo prvih 10 koji su odigrali preko 100 partija a da se drugih 10 nagrada dodeli onim igračima koji imaju najviše odigranih partija u toku meseca----POŠTEN PREDLOG
--- da se nagrade daju sa rokom važenja od 1.do 15 znači samo 15 dana a ne kao do sada ceo mesec.

3.da se promeni način bodovanja na sledeći način

--- za pobedu igrač dobija 3 poena
---za poraz skida se 1 poen

---da se ukine prozor sa prikazom poslednje odnešenih karata ,a da se umesto njega na tom mestu prikazuje rezultat svih delenja kao i svih tabli napravljenih tokom cele igre kao u igri uživo kad se piše.

SA OVAKVIM PREDLOZIMA ZAVRŠILI BI VIŠE PREPRAVKE SERVERA I TO BI BILO KONAČNO-POZDRAV

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  313 16/7/2013, 20:48

pratila sam igre i mislim da je ipak previše 100 partija za ulazak medju prvih 20 to bi u proseku trebalo odigrati najmanje 5 partija na dan što je priznaćate mnogo ipak ima i drugih obaveza oko kuce i porodice sem svakodnevnog igranja tablića i to po 5 partija dnevno što iziskuje najmanje 4 sata sedenja uz kompjuter pa ako se slažete da se ograniči na 60 partija limit pa tek onda da se udje medju prvih 20 a onih 10 igrača koji imaju preko 100 partija nagraditi znači limit 60 partija prvih 10 igraca dobija naagradu i 10 igrača sa odigranih preko 100 partija dobija nagradu -fer i korektno:Placem 

313
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 16/7/2013, 20:51

ja se slažem sa komentarom 313 za limit od 60 partija možda je 100 previše ali nesme biti ispod tih 60:Idea 

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty re

Počalji  etomene 16/7/2013, 21:21

Mladene, jedno iskustvo: jutros sam igrao sa "atommrav" dve partije i izgubio. U redu. Ali, taj atommrev je sanela koja je visoko plasirana, a atommrav je pre partije samnom odiggrao samo dve partije. To je ono što smo ti mišanovisad (ili veternik) objašnjavali, eki ljudi pate da budu ispred, a ne uživaju u tabliću, a nervirauju na taj način nas koji volimo da igramo

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 17/7/2013, 07:27

ETOMENE druže pa to što pišeš je upravo i razlog zašto smo mladenu predložili izmene pravila bravo druže na hrabrosti da kažeš istinu a gospodin mladen ako ne napravi korenite promene odoh i ja i cela moja porodica sa ovog tablića --ali siguran sam da Mladen ima i volju i želju da iskoreni parazite koje si naveo zato od nas i traži mišljenje, i nije druže daleko 1.avgust kada nam je obećano da će izmene stupiti na snagu--postoje samo dve stvari ili korenite promene ili razlaz pa nek ostanu paraziti koji pate od prvog mesta, i koji mesecima nisu dali doprinos za unapredjenje ove fantastične igre a da i ne spomenem kada su poslednji put uplatili i jedan dinar

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 17/7/2013, 12:21

EVO VAM PRIMER DA SE OD 01.07.2013 GODINE IGRALO PO NOVOM BODOVANJU TABELA BI IZGLEDALA OVAKO

SADA 17.07.2013 godine tabela izgleda ovako------ po novo bodovanj bilo bi ovako
1.vinko-1596 1.ljubica166
2.marija m -1592 2.etomene163
3.vika-1582 3.drenka134
4.grga-1562 4.sanela130
5.sanela-1562 5.jamaha108
6.djidjibau-1561 7.vinko96
7.069-1556 8.grga.92
8.tile-1553 9.steva89
9.gavrilo-1550 10.069--78
11.gavrilo73
10etomene-1514 12.vika64
11.mirkec-1500 13.mirkecc63
12.drenka-1486 14.šumar62
13.jamaha-1485 15tile58
14.dejan75-1484 16.dzidzibau53
15ljubica-1476 17.061--40
16.šumar-1469 18.slonić35
17.vojkan-1455 19.dejan75--32
18.slonić-1451 20.vojkan23
21valja10
19.steva-1432
20.valja-1375
21.061-1321

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  atomrav 17/7/2013, 13:42

kako ovaj misa napada sanelu TJ mene a prosli mesec i on imao 2 nika u prvih 20 Ivana NS i misa novi sad ....

atomrav
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  etomene 17/7/2013, 13:49

na čatu umesto prozora gde se vide poslednje nošenje karata stavi tablica kao i kad se ugra uživo da piše svako deljenje koliko je ko odneo i svaka tabla kao i koliko je ko karata odne, a to se sigurno može jel već ima na fejsbuku takav tablić sa prikazom svih delenja i tabli ....

etomene
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  veternik 17/7/2013, 14:12

bravo ETOMENE vidi se ko se razume u tablić i pravila u svakom slučaju to je poželjno i to treba uraditi da tablić bude kompletan nek se vidi svako delenje ko je koliko odne ,koliko tabli koliko karata --bravo MLADENE ODLIČAN PREDLOG A TO MOŽEŠ IZVESTI JEL TO VEĆ POSTOJI HVALA

veternik
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Izmene u igri koje se pripremaju - Page 2 Empty Re: Izmene u igri koje se pripremaju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu